Rynki

Rozrywka

Instalacje domowe

Rynek profesjonalny

Edukacja

Kościoły

Eventy i obsługa imprez

Radio/Telewizja

Administracja publiczna

Administracja publiczna
Ekstremalnie wysokie wymagania wobec systemów pracujących w administracji publicznej i wojsku oznaczają ich wysoką jakość oraz niezawodność w działaniu. Awaria nie wchodzi w grę w tych aplikacjach o strategicznym znaczeniu. Zarówno Kramer Electronics, jak i Sierra Video dostarczają rozwiązania, spełniające wymagania, stawiane takim systemom.
  Wojsko
   "Najważniejsza misja" najlepiej określa większość wojskowych zastosowań. Każda misja ma cel, którego osiągnięcie lub nie stanowi o zwycięstwie lub porażce. Produkty Kramer i Sierra Video są tworzone z myślą o zastosowaniu w tych najważniejszych misjach. Możesz na nie liczyć, gdy wszystko zależy od prawidłowej pracy systemu. Gwarancja na produkty Kramer, jedyna taka na rynku, jest dowodem poświęcenia się naszej misji: zadowoleniu Klientów.
    Sądy
     Od nagłośnienia, aby każdy w dużej sali sądowej dobrze słyszał szczegóły rozprawy, poprzez przykuwające uwagę rekonstrukcje, mające na celu pokazywanie obrazów wydarzeń przysięgłym, po rejestrację zeznań i monitoring, instalacja audiowizualna jest nieodłączną częścią wyposażenia sądu. Kramer ma w swojej ofercie liczne produkty służące do dystrybucji i przetwarzania sygnałów, aby mieć pewność, że obrazy najwyższej jakości dotrą do osób na sali sądowej. Mówi się, że obraz jest wart tyle, co tysiąc słów. Dlatego urządzenia, które poprzez wyświetlanie obrazu oraz jego przetwarzanie, mogą decydować o losie ludzi, powinny być bezbłędne.
      Administracja publiczna
       Administracja rządowa i samorządowa, wraz z wchodzącymi w jej skład agencjami i dostawcami usług, potrzebują systemów audiowizualnych. Wspomagając cały wachlarz rozwiązań, od lokalnych produkcji do systemów prezentacyjnych, Kramer i Sierra Video oferują sprzęt do obsługi sygnałów audio, wideo, komputerowych, zaspokajając niemal wszystkie potrzeby użytkowników.

Applications

kramer in the blue tower

kramer and sierra video respond to emergency center

pensacola naval air station soars with kramer electronics and sierra video systems

the 16th iberoamericana summit meeting uses kramer products

kramer marches the red square

big in taiwan

sierra patrol

kramer k−touch touches worldwide visitors at ellis island