Rynki

Rozrywka

Instalacje domowe

Rynek profesjonalny

Edukacja

Kościoły

Eventy i obsługa imprez

Radio/Telewizja

Administracja publiczna

Rozgłośnie i studia produkcyjne
Kramer Electronics i Sierra Video błyszczą w rynku rozgłośni RTV i postprodukcji. Produkty Kramer Electronics zapewniają bezproblemowe działanie, wymagane w aplikacjach związanych z obsługą sygnału. Linia przełączników matrycowych z najwyższej półki Sierra Video jest także uznawana w środowisku radiowo-telewizyjnym oraz studyjnym za pewny i wysokiej jakości sprzęt nawet przez najlepszych fachowców.
  Rozwiązania mobilne
   Kramer i Sierra Video oferują liczne rozwiązania nawet dla nietypowych potrzeb w wozach transmisyjnych i ruchomych studiach - zwłaszcza w zakresie oszczędności miejsca i niezawodności. Kramer i Sierra Video mają niewielkie produkty do zastosowania w ciasnych przestrzeniach rozwiązań mobilnych. Są one wykonane tak, aby spełniać wymogi bycia solidnymi i pewnymi, wytrzymują trudy ciągłych podróży i niezmiennie pracują bez zarzutu. Siedmioletnia gwarancja na produkty Kramer jest kolejnym dowodem zobowiązania się do utrzymywania wysokiej jakości urządzeń.
    Postprodukcja
     Wysoka jakość i niezawodność. Rynek postprodukcji bazuje na tych atrybutach, gdyż wideo jest "doszlifowywane" dla widza. Każda ramka musi być doskonała. Niedostępność i usterki produktu są nie do zaakceptowania w tej zorientowanej na nieprzekraczalne terminy branży. Stali klienci są podstawą biznesu, a wysoka jakość działania i niezawodność produktów firm Kramer i Sierra Video powoduje, że klienci wracają za każdym razem.
      Studia i rozgłośnie
       Programy telewizyjne są często produkowane w studiu i przesyłane przez satelitę lub drogą kablową. Produkty Kramer i Sierra Video, wykorzystywane w studiu, zapewniają najwyższą możliwą jakość obrazu. Nadawcy telewizyjni wiedzą, że te produkty mogą pomóc dostarczyć kryształowo czysty obraz do domów ich widzów.
        ENG i produkcja zdalna
         Znaczący segment rynku rozgłośni i produkcji telewizyjnych stanowią elektroniczne dziennikarstwo telewizyjne (ENG) i produkcja zdalna, które wymagają niezawodnych i niewielkich urządzeń. Dzisiejsze nadawanie przez 24 godziny na dobę różnych treści: od wiadomości po programy edukacyjne, powoduje, że tysiące programów są tworzone i dostarczane spoza studia. Kramer i Sierra Video podejmują wyzwania, stawiane w zastosowaniach produkcji terenowych, dzięki swoim niezawodnym, niewielkim urządzeniom.
          Filmowanie wydarzeń
           Dzisiejsze technologie umożliwiają uwiecznienie pamiętnych momentów z życia: ślubu i wesela, chrzcin, 18. urodzin czy pierwszych kroków dziecka. Sygnał wizyjny wysokiej rozdzielczości zachowa kryształowo czysty obraz wydarzenia a cyfrowa technologia zapisu pozwala przechowywać i dystrybuować sygnał przez pokolenia, bez utraty jego jakości. Kramer oferuje produkty dla potrzeb filmowania, między innymi światowej sławy kieszonkowe produkty serii Kramer TOOLS.

Applications

kramer electronics products weather the weather at toledo tv station

a special application of the vp-706sc by tve, spain

kramer electronics products: more reliable than the weather

kramer vsm−4x4hfs

kramer sale a bordo del my saramour crn 133 − 61 metri

all’ospedale di cattinara (ts) formazione medica e alta tecnologia in sala operatoria