Rynki

Rozrywka

Instalacje domowe

Rynek profesjonalny

Edukacja

Kościoły

Eventy i obsługa imprez

Radio/Telewizja

Administracja publiczna

Wypożyczenia i obsługa imprez
Gdy wydarzenie jest ważne, lecz niepowtarzalne - jak koncerty, firmowe spotkania integracyjne czy konferencje - są one obsługiwane jak produkcje "na żywo". W takich przypadkach często wykorzystuje się sprzęt wypożyczony, który stanowi znaczną część rynku A/V. Kramer i Sierra Video oferują produkty, dzięki którym udaje się stworzyć niezapomniane widowiska.
  Wypoźyczenia
   Do obsługi pojedynczej imprezy lub jednorazowej produkcji rzadko kupuje się nowy sprzęt, zatem producent często wypożycza niezbędne urządzenia. Kramer i Sierra Video oferują szeroki zakres sprzętu, który zaspokaja różnorodne potrzeby w zakresie transmisji i przetwarzania sygnałów audio i wideo. Firmy wypożyczające sprzęt szukają efektywności i różnorodności, dlatego Kramer i Sierra Video są idealnym źródłem zaopatrzenia w cały niezbędy sprzęt. Produkty Kramer i Sierra Video są solidne i wytrzymują trudy ciągłego przewożenia i używania. Gwarancja na produkty Kramer (wiodąca na rynku) zapewnia to użytkownikom.
    Wydarzenia w formule "na żywo"
     Kiedy impreza odbywa się "na żywo", nie ma miejsca na błędy. Czy to w trakcie gali rozdania nagród w telewizji, czy na spotkaniu menedżerów sprzedaży w dużej korporacji, producenci liczą na produkty Kramer i Sierra Video, że umożliwią przeprowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. Kiedy inni liczą na Twoje działanie, Ty możesz liczyć na działanie urządzeń Kramer i Sierra Video.

Applications

bbq goes high−tech with kramer electronics

tumori al cervello, più qualità e aspettative di vita