Rynki

Rozrywka

Instalacje domowe

Rynek profesjonalny

Edukacja

Kościoły

Eventy i obsługa imprez

Radio/Telewizja

Administracja publiczna

Biznes - firmy i szkolenia

  W rynku korporacyjno-biznesowym, systemy prezentacyjne w salach konferencyjnych i szkoleniowych są podstawą segmentu Pro A/V. Założeniem dla tych systemów jest dotarcie z przekazem informacji do dużych grup ludzi. Niezależnie od tego, czy jest to sala spotkań zarządu firmy czy sala lekcyjna lub czy mamy do dyspozycji jedynie przenośny projektor czy w pełni zintegrowany, sterowany komputerem system multimedialny, prezentacja z wykorzystaniem sprzętu audiowizualnego dużo bardziej przyciąga uwagę. Kramer ma rozwiązania dla praktycznie wszystkich potrzeb dotyczących transmisji i przetwarzania sygnałów w systemach prezentacyjnych.

   Sale spotkań zarządu / Sale konferencyjne
    Sale spotkań zarządu są miejscem podejmowania istotnych decyzji oraz wyznaczania strategicznych celów firmy. Sale konferencyjne są natomiast miejscem spotkań osób wprowadzających w życie ustalenia, dokonane w salach spotkań zarządu. System audiowizualny jest niezbędną częścią realizacji procesu decyzyjnego w firmach, ponieważ uczestnicy spotkań przynoszą na nie laptopy z wykresami analiz lub prezentacjami multimedialnymi, które chcą wyświetlać na dużych ekranach, aby wszyscy mogli się z nimi zapoznać. Kramer oferuje urządzenia do obsługi sygnałów audio, wideo i komputerowych, niezbędne do bezproblemowej integracji z resztą wyposażenia funkcjonalnej sali konferencyjnej lub zaawansowanej technologicznie sali spotkań zarządu. Dzielenie się pomysłami jest łatwe, gdy ma się do dyspozycji system A/V, którego szkielet stanowią produkty Kramer.
     Prezentacje i szkolenia
      Cele, które zostały określone i stratege, które zostały opracowane, są często przekazywane reszcie pracowników firmy poprzez szkolenia. Sale szkoleniowe i konferencyjne, wyposażone w sprzęt Kramer i Sierra Video, funkcjonują bezproblemowo a ich użytkowanie jest proste. Kramer i Sierra Video pomagają firmom osiągnąć sukces w dzisiejszym świecie biznesu, pełnym wyzwań i pułapek, poprzez wysokiej jakości sprzęt wykorzystywany w szkoleniach, który umożliwia pracownikom rozwinąć ich umiejętności - zarówno w zakresie codziennych obowiązków, jak i w dziedzinie prezentacji audiowizualnych.
       Dowodzenie i kontrola
        W zaciszu sztabu, na centralnym dworcu kolejowym czy w centrali telefonicznej, centra dowodzenia i zarządzania są zwykle budowane wokół wielkiej ściany wizyjnej, tak aby pracownicy mogli śledzić wydarzenia w czasie rzeczywistym. Centra dowodzenia i zarządzania wymagają precyzyjnego działania. Każdy szczegół jest kluczowy w pracy centrum dowodzenia. Produkty Kramer i Sierra Video są stworzone do pracy w warunkach o najwyższych wymaganiach pod względem niezawodności, jakie są postawione w tych szczególnych aplikacjach. Gwarancje na produkty Kramer i Sierra Video, które nie mają sobie równych na rynku, dają tę, niezbędną dla potrzeb centrów zarządzania, pewność.
         Wideokonferencje
          Wideokonferencje stały się bardzo popularne i wygodne w środowisku biznesowym. Zamiast wydawać tysiące dolarów na podróże, firmy kierują się ku wideokonferencjom, aby spotkać się "twarzą w twarz" z klientami, partnerami czy kolegami. Kramer oferuje produkty do obsługi sygnału, które są idealne do lokalnej dystrybucji sygnału z systemu wideokonferencyjnego w pomieszczeniu lub budynku.
           Hotele i imprezy
            Branża hotelarska i kongresowa często opiera się na technologiach A/V, w celu dostarczania i prezentowania możliwie najlepszego komunikatu - zarówno dla gości, jak i podczas dużych imprez. W dużych i małych hotelach, w centrach targowych i kongresowych znajdziesz tysiące konfiguracji systemów audiowizualnych i transmitujących sygnały. Ten sprzęt pomaga firmom dostarczać zwięzłe i energiczne komunikaty, jak również ogólne informacje dotyczące danej imprezy czy miejsca, do odbiorców. Kramer i Sierra Video oferują godne zaufania, atrakcyjne cenowo, wysokiej jakości urządzenia do obsługi i dystrybucji sygnałów audio, wideo i komputerowych dla hoteli oraz centrów kongresowych i targowych.

            • Hotele - obojętne czy jest to sprzęt zainstalowany na stałe w pokoju, czy tylko wypożyczony przez hotel, goście mają wsparcie systemów A/V w prawie każdym hotelu. Produkty do obsługi i dystrybucji sygnałów firm Kramer i Sierra Video mogą zaspokoić praktycznie każdą potrzebę w tych zastosowaniach.
            • Centra targowe i kongresowe - na stoisku, podczas przerw w konferencjach oraz w punkcie informacyjnym - wszędzie tam jest obecny sprzęt A/V w centrach targowych i kongresowych. Od skomplikowanej ściany wizyjnej do prezentacji na pojedynczym wyświetlaczu, firmy przekazują swoje komunikaty uczestnikom imprez. Za monitorami i pod dywanami biegną całe sieci kabli, które dostarczają informacje do ekranów. A za tym wszystkim stoją Kramer i Sierra Video, specjalizujące się w transmisji sygnałów i sterowaniu. Kramer i Sierra Video mają produkty niezbędne, aby dostarczyć wszystkie ważne komunikaty podczas tych imprez.

             Służba zdrowia

              Każdy ma kontakt ze służbą zdrowia. Zwykli lekarze i chirurdzy mają obecnie dostęp do najnowszych technologii, dzięki którym badania i operacje stają się mniej inwazyjne, a bardziej dokładne. Pracownicy służby zdrowia muszą mieć możliwie najlepsze narządzia w swoich rękach, a produkty Kramer i Sierra Video są tworzone z troską o jakość i pewność działania. Urządzenia te będą działać na najwyższym poziomie, gdy jest to najistotniejsze.

              • Telemedycyna - narzędzia diagnostyczne są bezcenne w prawidłowej opiece, a czasem pomoc różnych specjalistów jest kluczowa do właściwej diagnozy. Telemedycyna stała się wartościowym narzędzie w procesie diagnozy, pomagając dostarczyć informacje do różnych miejsc i transmisje obrazu w najwyższej jakości. Kramer ma w swojej ofercie najwyższej jakości produkty do dystrybucji sygnałów, niezbędne do zapewnienia udanej dystrybucji obrazu, prowadzącej do postawienia właściwej diagnozy, niezależnie od odległości lekarza od pacjenta.
              • Sale operacyjne - wideo stało się integralną częścią wielu chirurgicznych procedur, zwłaszcza mniej inwazyjnych operacji laparoskopowych. Jakość obrazu jest tu rzeczą najwyższej wagi. Produkty do obsługi sygnału firmy Kramer zapewniają pewny, wysokiej jakości obraz, na który pacjenci i lekarze mogą liczyć, gdy jest to naprawdę ważne.
               Ochrona
                Audio i wideo na rynku ochrony głównie sprowadza się do dystrybucji licznych obrazów do centralnego stanowiska monitoringu, czasem na duże odległości. Urządzenia do transmisji kablem skrętką kat. 5, wzmacniacze dystrybucyjne i przełączniki są idealne do przesyłu sygnałów na duże odległości, przy zachowaniu jakości obrazu. Kramer oferuje także przełączniki automatyczne, które mogą być konfigurowane tak, aby przełączały źródła po wystąpieniu danego zdarzenia. Wysokiej jakości produkty do dystrybucji sygnału firmy Kramer spełniają oczekiwania wymagających użytkowników również na rynku ochrony.

Applications

technology at highest peak with sierra video’s viper™ routing switcher

kramer product soars at tampa airport

kramer flexibility serves purpose in corporate multi−purpose room

health insurer relies on kramer electronics for unfailing support

kramer products make the grade in sap usability labs

sleek new conference facility relies on kramer modular solutions

kramer keeps it simple for amec

kramer kw−11 transmitter/receiver gets high marks from top testers

connecting words and pictures: kramer via connect pro

tumori al cervello, più qualità e aspettative di vita

pdf icon AV Technology for Conference Halls

pdf icon AV Technology for Boardrooms