Rynki

Rozrywka

Instalacje domowe

Rynek profesjonalny

Edukacja

Kościoły

Eventy i obsługa imprez

Radio/Telewizja

Administracja publiczna

Kramer Electronics oferuje eleganckie, a zarazem proste i mające korzystny stosunek ceny do jakości rozwiązania spełniające praktycznie każde wymagania co do obsługi sygnałów audio, wideo i sterowania. Od sal prezentacyjnych, szkoleniowych i lekcyjnych do zastosowań digital signage. Od instalacji w domach jednorodzinnych do wymagających aplikacji w studiach telewizyjnych i postprodukcyjnych. Kramer zapewnia "Połączenia" niezbędne, aby dobrze wykonać swoją pracę. Poniższe linki pozwolą ci poznać nasze wyjątkowe rozwiązania, dla wygody pogrupowane według kategorii produktów.

Rozrywka i przestrzeń publiczna

Rynek rozwiązań digital signage błyskawicznie rozwinął się w ostatnich latach, stając się dochodowym przemysłem. Supermarkety i inne duże sklepy sieciowe, centra handlowe, lotniska, stadiony i muzea wykorzystują dynamiczne komunikaty audiowizualne, wyświetlane na monitorach rozmieszczonych w całym obiekcie

 

Klienci indywidualni

Przeniesienie Hollywood prosto do Twojego salonu nigdy nie było tak łatwe, jak z obecną technologią kina domowego. Klienci mają do wyboru tysiące rozwiązań w technologii wysokiej jakości dużego ekranu oraz wywołującego przyspieszone bicie serca dźwięku dookólnego.

 

Biznes - firmy i szkolenia

W rynku korporacyjno-biznesowym, systemy prezentacyjne w salach konferencyjnych i szkoleniowych są podstawą segmentu Pro A/V. Założeniem dla tych systemów jest dotarcie z przekazem informacji do dużych grup ludzi.

 

Edukacja

Nowoczesny rynek edukacji wymaga różnych form komunikacji - pomiędzy nauczycielem i uczniami, pomiędzy produktami audio/wideo i nauczycielami, pomiędzy produktami audio/wideo i uczniami oraz pomiędzy poszczególnymi produktami audio/wideo

 

Kościoły i miejsca kultu

Korzystanie z systemów audiowizualnych jest szeroko rozpowszechnione w wielu religiach. W rezultacie, urządzenia do transmisji i przetwarzania sygnałów - w szczególności skalery - stały sie integralną częścią infrastruktury w kościołach na całym świecie.

 

Wypożyczenia i obsługa imprez

Gdy wydarzenie jest ważne, lecz niepowtarzalne - jak koncerty, firmowe spotkania integracyjne czy konferencje - są one obsługiwane jak produkcje "na żywo".

 

Rozgłośnie i studia produkcyjne

Kramer Electronics i Sierra Video błyszczą w rynku rozgłośni RTV i postprodukcji. Produkty Kramer Electronics zapewniają bezproblemowe działanie, wymagane w aplikacjach związanych z obsługą sygnału.

 

Administracja publiczna

Ekstremalnie wysokie wymagania wobec systemów pracujących w administracji publicznej i wojsku oznaczają ich wysoką jakość oraz niezawodność w działaniu. Awaria nie wchodzi w grę w tych aplikacjach o strategicznym znaczeniu.