O firmie Kramer

Profil firmy

Awards & Recognition

OUR MISSION STATEMENT

– Dr. Joseph Kramer

Witamy w świecie Kramer Electronics. Od ponad 25 lat Kramer rozwija twórcze rozwiązania w dziedzinie obsługi sygnałów wideo, audio i komputerowych. Dzięki nakierowanemu na opinie użytkowników działowi badawczo-rozwojowemu, Kramer wprowadził wiele "premier" w branży przetwarzania sygnałów. Kramer jest liderem w branży w zakresie jakości produktów, niezawodności i zadowolenia użytkowników.

Dzięki światowej sieci dystrybucji i ludziom w biurach handlowych i magazynach na najwyższym poziomie, Kramer może wprowadzać wartościowe produkty oraz zapewniać niezrównaną obsługę klienta. Od pierwszego kontaktu do wsparcia posprzedażowego, drzwi firmy Kramer są zawsze otwarte.

Kramer nie ustępuje nikomu w trosce o dostarczenie niezawodnych produktów. Produkty takie, jak cyfrowe skalery/przełączniki ProScale, przełączniki matrycowe oraz światowej sławy TOOLS sprawiają, że zakres rozwiązań firmy Kramer jest bardzo szeroki.

Firma nie ustaje w staraniach o zapewnienie wysokiego poziomu we wszystkich aplikacjach, czego dowodem jest niedawne przejęcie Sierra Video Systems, znanego producenta sprzętu studyjnego. Ta fuzja umożliwia firmie Kramer zwiększenie rozwoju produktów, stworzenie nowych linii produktowych oraz poprawienie stosunku ceny do jakości. To umożliwia firmie Kramer poszerzenie oferty produktów kierowanej do rynku telewizji i studiów produkcyjnych oraz wprowadzenie do systemów prezentacyjnych dużych przełączników matrycowych sygnału RGBHV.

Team Kramer rozpatruje każdy projekt jako indywidualną potrzebę użytkownika. Te potrzeby zostają zaspokojone starannie dobranymi rozwiązaniami, które są efektem głębokiej troski o użytkownika naszych produktów, widocznej od etapu udoskonalania urządzeń po etap obsługi i serwisu. Możesz znaleźć urządzenia Kramer w wielu zastosowaniach - od prostych rozwiązań po skomplikowane, zintegrowane systemy, od rozwiązań skierowanych do firm i systemów prezentacyjnych po kino domowe. Kramer szczyci się tworzeniem połączeń... dzięki naszym produktom i naszym ludziom.

Kramer ma biura handlowe, obsługi i dystrybucji w USA, Meksyku, Argentynie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Włoszech, Polsce, Izraelu, Rosji, Chinach, Singapurze i Australii.

Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej www.kramerelectronics.com, dzięki której dowiesz się więcej o naszych technologiach, naszych produktach i naszych ludziach. Mamy nadzieję, że będzie ona dla ciebie znakomitym narzędziem do tworzenia systemów, jakich potrzebujesz i punktem odniesienia dla całej branż

 
Profile

1981

Rozpoczęto działalność.

1982

Otwarto europejskie centrum dystrybucji.

 

Wprowadzono pierwszy procesor wideo PAL z korekcją obrazu i koloru.

1983

Opatentowano nowe technologie

1984

Wprowadzono pierwszy procesor wideo/audio.

1986

Ukazało się 14 tematów z okładki na temat nowych produktów w wiodących europejskich magazynach o tematyce wideo.

1988

Wprowadzono pierwsze procesory PAL s-Video (YC) i wzmacniacze dystrybucyjne na Photokina show.

1989

Wprowadzono linię produktów "VP" zapoczątkowując konwersję i dystrybucję komputerowych sygnałów wizyjnych.

1990

Wprowadzono nową technologię Chipów w serii produktów "Broadcast".

1992

Serię "Broadcast" zainstalowano w pięciu wiodących studiach telewizyjnych w Europie.

1996

Pierwsze produkty TP (twisted-pair) zapewniające duże pasmo przenoszenia.

1997

Otwarto filię w USA.

 

Wprowadzono najszybszy na rynku wzmacniacz dystrybucyjny sygnału VGA.

1998

Opatentowano "Video Tester", przenośny, bateryjny tester obecności sygnału wideo.

1999

Opatentowano Kramer TOOLS, które otrzymały "Readers Choice Award" magazynu Broadcast Engineering Magazine.

2000

The VP-800, a generator sygnału Color Bar VGA/XGA, otrzymuje "Pick Hit Award" magazynu Video System Magazine na targach NAB w Las Vegas.

 

Otwarto oddział w Wielkiej Brytanii. Finalista nagrody "Manufacturer of the Year" magazynu AV Magazine w Wielkiej Brytanii.

2001

Rozszerzono oferę produktową o skalery, Skan konwertery i prezentacyjne przełączniki matrycowe.

2002

Otwarto biura handlowe i magazyny w Rosji i Chinach.

 

Rozszerzono ofertę produktową o przyłącza ścienne i akcesoria. Wprowadzono bardzo popularne, niezawodne i mające atrakcyjny stosunek ceny do jakości cyfrowe skalery/przełączniki ProScale™.

2003

Otwarto biura handlowe i magazyny we Francji, Australii i Singapurze.

 

Przejęto Sierra Video Systems, czołowego producenta wysokiej jakości analogowego i cyfrowego sprzętu do studiów telewizyjnych, post-produkcyjnych, oraz rynku profesjonalnego wideo.

2004

Otwarto biura handlowe i magazyny w Meksyku, Argentynie, Brazylii i Włoszech.

2006

Świętowano 25. rocznicę powstania.

 

Rozszerzono gwarancję do 7 lat na wszystkie nowe urządzenia.

 

Otwarto biura w Szwecji, Korei Południowej, Niemczech, Polsce i Indiach.

2007

Otwarto biuro w Kanadzie.

2008

Wprowadzono zintegrowany system sterowania SummitView™.

 

Wprowadzono linię produktów Cobra™ do transmisji sygnałów wysokiej rozdzielczości na duże odległości kablem skrętką.

 

Otwarto biuro w Japonii.